Üzletfejlesztési Specialista

Pannon-Work

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
GyőrÉrtékesítésAngolA Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. győri megbízó partnere munkatársat keres az alábbi munkakörbe:Főbb feladatok
  • Vállalaton belüli értékesítés kezelése, új termékek bevezetésében és fejlesztésében aktív részvétel
  • Bemutató anyagok készítése és a cégcsoport teljeskörű képviselete
  • Rendszeres jelentések, kimutatások készítése, riportálás a vezetőség felé
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása, új potenciális ügyfelek megkeresése,
  • Értékesítési tervek készítése, hatékonyságuk nyomonkövetése, statisztikák, mutatószámok kidolgozása
  • Szoros együttműködés a leányvállalatok vezetőivel
Munkakör betöltésének feltételei
  • Felsőfokú preferáltan műszaki végzettség
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Projektmenedzsmentben szerzett minimum 5 éves releváns tapasztalat
  • Üzletfejlesztési és stratégiai feladatok összehangolásában szerzett tapasztalat
  • Vezetői kompetenciák, műszaki affinitás
  • Kiemelkedő együttműködési és hatékony döntéshozatali készség
Amit megbízónk kínál
  • Versenyképes bérezés és éves prémium rendszer
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • fémiparban vagy autóiparban szerzett tapasztalat
Elérhetőség/Jelentkezés

Pannon-Work