HR Business Partner - Orosháza

  • Orosháza, Békés
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
Feladatok:Létszámtervezésben való részvétel
Szakember keresési, toborzási,kiválasztási folyamatok elvégzése
Felvételi és beillesztési folyamatokkoordinálása
Szervezet gyakornoki és karrierprogramjának működtetése
HR folyamatok kialakítása ésaktualizálása
A vállalat munkaköri rendszereinekkarbantartása és fejlesztése
Éves oktatási terv elkészítése, költségtervezése
Egyéni teljesítményértékelési rendszertámogatása
Személyügyi, munkaügyi adminisztráció
Humán kontrolling jelentések elkészítéseElvárások:Felsőfokú végzettség,diploma (HR vagy gazdasági)
HR területen szerzettminimum 3 év tapasztalat
Kommunikációs szintű angolnyelvtudás
MS Office, Integrált VállalatirányításiRendszer használata készség szintenAmunkáltató ajánlata:Szakmai tapasztalattól függő bér megegyezésszerint
Cafetéria
Teljesítménybónusz
Előrelépési lehetőség
Bejárás támogatás
Albérlet-támogatás
Nemzetközi környezet, családias hangulatA munkavégzés helye:OrosházaA munkáltató profilja:A Man at Work Humánszolgáltató és SzemélyzetiTanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező fémipari termékgyártássalfoglalkozó Partnere megbízásából keres új kollégát.

CV Online