Sales Engineer

Adecco

  • Győr, Győr-Moson-Sopron Sopron, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 19 órája
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP AdeccoFoglalkoztatás jellegeSpecialistDátum2024-04-26KategóriaSales and RetailSales EngineerCsatlakozz nemzetközi partnercégünk kis létszámú győri csapatába, ahol szakmai kihívások, dinamikus, fiatal csapat és kiváló karrierlehetőség vár!
Ha érdekel az automatizáció, szívesen segítenél piacvezető márkák forgalmazásában és nem probléma a sok autóvezetés a céges gépjárművel, akkor várunk téged SALES ENGINEER pozícióba!
Feladatok:
  • Új ügyfelek keresése és igényeinek felmérése
  • Partnerek személyes látogatása
  • Műszaki megoldások ajánlása és árajánlatok készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás
Elvárások:
  • Dinamikus és magabiztos személyiség
  • Minimum középfokú, preferáltan felsőfokú végzettség elektrotechnika/automatizálás területén
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (kapcsolattartás a külföldi anyacéggel)
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési rutin
  • Számítógépes alapismeretek
Amit kínálunk:
  • Kiváló karrierlehetőség
  • Céges autó és telefon magánhasználatra is
  • Szakmai fejlődési potenciál az automatizációs technológia területén
  • Bértárgyalás évente két alkalommal
  • Modern munkakörnyezet
  • Nagymértékű függetlenség a munkavégzés során
Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és töltsd fel angol és magyar nyelvű önéletrajzodat. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.Megosztás

Adecco