Karbantartó (elektromos)

First Job

  • Vas
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Vas vármegyei partnerünkhöz keresünk Karbantartó kollegákat azonnali kezdéssel!Munkavégzés helye: Vas vármegyePHS0305 Karbantartó (elektromos) Vas vármegyeElvárások
  • Szakmunkás (előny: villanyszerelés, gépészeti, karbantartói, mechanikus vagy elektronikai végzettség)
  • Gyári karbantartói tapasztalat (elektronikai vagy mechanikai területen)
  • Számítógépes alapismeretek
Előnyök
  • Vas vármegyei lakhely (Jánosháza, Sárvár, Celldömölk, Pápa környéke)
Feladatok
  • Karbantartási feladatok ellátása (elektromos)
  • Gépek üzemben tartása, esetleges hibák megszüntetése
  • Dokumentálás, számítógépes program használat
Juttatások
  • Kiemelt bérezés
  • Magas pótlékok
  • Prémiumok
  • Cafeteria
  • Bejárás térítés
  • Karrierlehetőség, állandó képzések
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, modern vállalati környezet

First Job