Gépjárművezető-gépkezelő

Miskolc Holding

  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?Álláslehetőség a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft -nél!
Most itt az alkalom, Gépjárművezető-gépkezelő pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:
  • Középfokú iskolai, valamint építő- és anyagmozgató gépkezelő (autóra szerelt daru) végzettséged van
  • Több éves balesetmentes vezetési tapasztalattal rendelkezel
  • C, CE kategóriás vezetői engedélyed, GKI kártyád van
Milyen feladatok várnak Rád?
  • A mindenkori KRESZ és biztonsági előírásoknak megfelelően a gépjármű vezetése és a gépjárműre szerelt daru kezelése
  • A gépjármű, munkagép elvárható műszaki és esztétikai állapotának fenntartása
  • Úttesten, vagy járdán történő munkavégzés esetén a forgalom elterelése, a munkavégzési terület lezárása
  • Napi indulás előtt a jármű, munkagép állapotának ellenőrzése
  • Menetlevelek, fuvarlevelek, gépüzemnapló naprakészen vezetése a társaság utasításainak megfelelően
Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!Munkavégzés helye:Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.Miskolc város közigazgatási területeiA jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.