Termékmérnökségi technikus

Aptiv

  • Szombathely, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
  • Hibás termékek áramköri analízise és a gyártás támogatása
  • Részvétel termeléshez kapcsolódó kisebb fejlesztésekben
  • Termelési területen a javítók szakmai támogatása
  • Elektroműszerész, középfokú vagy technikusi végzettség
  • Elektromos/ villamos alkatrészismeret
  • Analóg és digitális áramkörök ismerete
  • Villamos kapcsolási rajzok ismerete
  • Tudás és/vagy tapasztalat analóg és digitális áramköri elemzések és problémaelhárítás területén
  • Gyakorlat általános elektronikai mérőműszerek területén
  • Forrasztás és áramkör javítási ismeretek
  • Villamos áramkörök tervezése és szimulációja terén szerzett tudás előnyt jelent
  • Autóipari rendszerek terén tudás előnyt jelent
  • Elektronikai környezetben szerzett tudás előnyt jelent
  • Programnyelvek ismerete előnyt jelent
  • Modern munkakörnyezet
  • Bónuszok
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Szolgáltatói kedvezményprogram
  • Munkavállalói támogató program (ingyenes pénzügyi, jogi és mentális tanácsadás)
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőség (edzőterem, uszoda)
Adatkezelési tájékoztatónk a honlapunkon található.

Profession