Senior ellenőrzési szakértő

MÁV

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 30 napja
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Belső ellenőrzés szervezetének fő feladata a társasági szintű belső kontrollrendszer működésének elemzése, értékelése, továbbá eredményességének, hatékonyságának és gazdaságosságának vizsgálata.Ha motiváló számodra, hogy széleskörű szakmai fejlődésre van lehetőséged, összetartó csapat vesz körül, modern a munkakörnyezet és egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatnál csapatban és önállóan is dolgozhatsz, akkor várjuk jelentkezésedet!Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!Új munkatársunk feladatai lesznek
  • a Társaság belső ellenőrzési rendszerének működtetésében és fejlesztésében való részvétel
  • az éves ellenőrzési tervben szereplő, vagy a soron kívül elrendelt ellenőrzések során a jogszabályoknak és belső szabályzatoknak való megfelelés, a gazdaságosság, hatékonyság és eredményesség vizsgálata
  • az ellenőrzésekhez kapcsolódó vizsgálati programok kockázatalapú kialakítása és dokumentált, hatékony végrehajtása
  • a lefolytatott vizsgálatok során tett kontrollfókuszú megállapítások alapján gyakorlatias és konstruktív intézkedési javaslatok megfogalmazása
  • a szakterületek által készített intézkedési tervek nyilvántartási rendszerének működtetése, a végrehajtások nyomon követése, szükség esetén utóvizsgálata
  • tanácsadó tevékenység nyújtása a Társaság Felügyelőbizottsága és Vezérigazgatója részére
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • műszaki, gazdasági vagy jogi diploma
  • 22/2019. (XII.23.) PM rendelet szerinti regisztráció megléte
  • 5 év ellenőrzési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • hatékony szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • kiemelkedő együttműködési és kapcsolatteremtő készség
  • rendszer-, folyamat- és kontrollszemlélet, analitikus gondolkodásmód, lényeglátás
  • szakmai határozottság, problémamegoldó képesség
  • szolgáltatói szemlélet
Amit ajánlunk
  • rugalmas munkaidő, Home office lehetőség
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére
Munkavégzés helyeBudapestMunkaidőTeljes munkaidőFoglalkoztatás formájaHatározatlan idejűBővebb felvilágosítást adSzücs Anna +36 (30) 894 9633Jelentkezés határideje2024. 04. 10.Vállalati bemutatkozóJobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!

MÁV