Szakorvoslátogató

JOB Személyzeti Tanácsadó

  • Budapest
  • Alkalmi
  • Teljes munkaidő
  • 30 napja
Elvárt képességek kommunikatív sales jó kapcsolatteremtő képesség gyógyszeripar medical sales szakorvoslátogató orvoslátogatóRövid leírásInnovatív gyógyszeripari partnerünk részére keresünk új munkatársatSzakorvoslátogatópozícióba,diabetológiai termékvonalra Budapest és Nyugat-Magyarország területére!Főbb feladatok
  • Mindennapi tevékenység etikus, a munkakörre vonatkozó előírásoknak megfelelő végzése
  • A vállalat termékeinek ismertetése a felkeresett szakorvosok számára
  • A marketingterv meghatározott aktivitásainak, programjainak implementálása értékesítési oldalról
  • Azon vevőkör felkutatása, akik a vállalattermékeit javasolhatják vagy használhatják az adott gyógyszer indikációinak megfelelő betegek gyógykezelésében
  • A területi adatok elemzése, egyéb területi specifikus elemzések készítése, illetve akciótervek kidolgozása
  • A munkavégzés tervezése és az előírt gyakorisággal történő dokumentálása
  • Kapcsolattartás az egyéb funkcionális egységekkel (marketing, pénzügy, compliance, piackutatás, orvosi osztály ,stb)
  • Ad-hoc jelleggel részvétel projektekben
Munkakör betöltésének feltételei
  • Rendeleti végzettség (ovos,gyógyszerész, biológus, vegyész, egészségügyi főiskolai diploma)
  • Releváns szakorvoslátogatói tapasztalat, preferáltan diabetológiai/kardiológiai/belgyógyászati területen
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Angol nyelvtudás
  • Képesség a csapatban való munkavégzésre
  • Analitikus gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány
Pályázás során előnyt jelentAmit kínálunk
  • Kiemelkedő bérezés és egyéb juttatások (bónusz, cafeteria, laptop, mobiltelefon)
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Innovatív, stabil vállalati háttér