RECEPCIÓS (bp1423)

Worklife

  • Budapest
  • Állandó
  • Részmunkaidő
  • 13 napja
Budapesti Nyelviskola megbízásából keresünk részmunkaidős, napi 4 órás, délutános munkatársat az alábbi pozícióba:RECEPCIÓSHa kedves, mosolygós vagy, szeretsz emberekkel is dolgozni, de az adminisztrációs munkát is szívesen elvégzed, várunk csapatunkba!Elvárt készségek, képességek:Lendületes, pörgős habitus
Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
Kedves, mosolygós
Pozitív, természetes megjelenés
Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
Precíz, rendszerető
Számítógépes ismeretek
Alapfokú angol nyelvtudásFeladatok:Ügyfélszolgálati teendők
Tanulói befizetések, pénztár kezelés
Tanárok munkájának segítése
Adminisztrációs feladatok
Postázás, banki teendőkMegbízóról:Fiatalos, vidám angol nyelviskola vagyunk, 18 éves tapasztalattal és szakmai háttérrel. Sikerünk titka a pozitív látásmód, emberközpontúság, céltudatosság és a csapatmunka.Egyedi – személyre szabott – módszerrel tanítjuk az angolt, melynek lényege, hogy tanulóink rugalmas időbeosztásban, egyéni haladási tempóban sajátítják el a nyelvet.Pesti iskoláinkban és online több száz tanulót tanítunk az angol nyelvre.Amit kínálunk:Motiváló csapatot
Versenyképes fizetésMunkatársainknak kedvezményes angol nyelvtanulási lehetőséget biztosítunk!Munkavégzés helye:1051 Budapest, Hercegprímás utca 18. 2/1Jelentkezés:Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

CV Online