Operatőr

Miskolc Holding

  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?Álláslehetőség a MIKOM Miskolci Kommunikációs Nonprofit Kft. -nél!
Most itt az alkalom, Operatőr pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:
  • Középfokú végzettséggel (érettségi) rendelkezel;
  • B kategóriás jogosítványod és vezetési rutinod van;
  • Dolgoztál már hasonló munkakörben, vagy média/kommunikáció/digitális tartalomkészítés területén folytattál tanulmányokat;
  • Felelősségtudattal végzed a munkádat;
  • Innovatív, kreatív és rugalmas vagy.
Milyen feladatok várnak Rád?
  • A napi forgatási tervnek megfelelően a kijelölt anyagok elkészítése a Szerkesztő-riporterrel együttműködve;
  • Részt veszel a heti adások elkészítésében, lebonyolításában.
Ajánlatunk:
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívást jelentő változatos, kreatív feladatok
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben
Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!Munkavégzés helye:3525 Miskolc, Kis-Hunyad utca 9., illetve a feladat ellátásával kapcsolatos helyszínek.A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Hasonló állások

  • Elektrikus és energia operátor

    Teva Pharmaceuticals

    • Sajóbábony, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Céginformáció A Teva a világ legnagyobb generikus gyógyszergyártó vállalata, amely több mint 100 éves tapasztalatával fejleszti, gyártja és értékesíti kiemelkedő minőségű terméke…
    • 1 hónapja
  • ASZK OPERÁTOR

    Alteo

    • Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén
    Szakmunka, fizikai munka gépkezelő / gépbeállító, kazánkezelő…
    • 17 napja