Projektmenedzser / Ügyfélmenedzser

WHC

  • Zalaegerszeg, Zala
  • Teljes munkaidő
  • 14 napja
Projektmenedzser-t keresünk szolgáltató partnerünk számára.Feladatok
  • Ügyfelek igényeinek felmérése - azok képviselése, tanácsadás és kapcsolattartás
  • Árajánlatok elkészítése, szerződések megkötése
  • Műszaki egyeztetés a megrendelőkkel, tárgyalások lebonyolítása
  • Műszaki megoldások kidolgozása a társterületen dolgozó kollégával együttműködve
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása és megvalósítása
  • Adminisztráció
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Proaktivitás
Ajánlatunk
  • Bónuszlehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Laptop, telefon
  • Családias, támogató légkör

WHC