Műszaki értékesítő - TETŐSZIGETELÉSI üzletág

Sika

  • Biatorbágy, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
  • Gyors jelentkezés
A cég leírásaA Sika megbízható, innovatív, fenntartható és tartós megoldásokat kínál az építőiparban és az ipari ragasztástechnikában. Vezető szerepet töltünk be a vízszigetelés, építőipari tömítés, ragasztás és szerkezetmegerősítés területén. A Sika megoldások egyfajta minőségi védjegyet jelentenek, melyekre minden munkavállalónk és ügyfelünk számíthat.Building trust: bizalmat építünk – ez a jelszavunkAz állás leírása
  • A Sika Hungária Kft. tető- és mélyépítési szigetelések csapatához tartozó termékek, megoldások és technológiák ismerete – ezek alkalmazásával, felhasználásával kapcsolatos technológiai tanácsadás üzemeknek kivitelezőknek, tervezőknek
  • Az üzletágban a munkatárshoz sorolt vevők részére történő termékek értékesítése
  • Meglévő kapcsolati portfólió átvétele, új ügyfelek felkutatása
  • A területéhez tartozó cégek forgalmi fejlődésének ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az értékesítést segítő és támogató szervezetekkel hivatalokkal, tervezőkkel, beruházókkal, cégvezetőkkel
  • Az üzletágvezető által meghatározott tervek megvalósítása a cég céljainak, üzletpolitikájának megfelelően
Képzettség
  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség (építő, építészmérnöki)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Ügyfélorientált hozzáállás
A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:
  • Aktív kapcsolat az építőipar szereplőivel, kivitelezőkkel, mérnök szervezetekkel és tervezőkkel
  • Salesforce vagy más CRM rendszer használatában való jártasság
További információk
  • Piacvezető termékekkel és megoldásokkal való tapasztalatszerzés egy stabil, svájci márka képviselőjeként
  • Szakmai tréningek és tapasztalt, nemzetközi csapattal való együttműködési lehetőség
  • Betanulás biztosítása (terület, termékkörök, ügymenet és ügyfelek megismerése)
  • Versenyképes juttatási csomag (céges autó, mobiltelefon, laptop, SZÉP kártya nettó 40.000 ft / hó, bónusz és 13. havi fizetés)

Sika