Hatósági megkeresést támogató pénzforgalmi munkatárs

OTP Bank

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Az OTP Bank Nyrt. Behajtást és végrehajtást támogató osztálya
pozícióba keres precíz és segítőkész munkatársat.Feladatok:
  • Az ügyfeleink bankszámláinak terhére beérkező hatósági átutalási megbízások és felhatalmazáson alapuló beszedések hatályos jogszabályoknak megfelelő önálló, teljes körű feldolgozása
  • Fióki információkérések határidőben történő megválaszolása
  • Hatósági megkeresések megválaszolása
  • Iktatás, egyéb adminisztráció
Téged keresünk ha:
  • Legalább közgazdasági középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Önálló a munkavégzésed, pontosan, precízen végzed el a feladatokat,
  • Jól bírod a monotonitást,
  • Magabiztos Word, Excel, és Internet ismeretekkel rendelkezel,
  • Nyitott vagy a folyamatos tanulásra, és új ismeretek elsajátítására.
Előnynek tekintjük ha:
  • Hasonló területen szerzett banki tapasztalatod van,
  • Rendelkezel jogi alapismeretekkel,
  • Ismered a számlavezetési és betéti termékeket
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria, Egészségpénztár, Önkéntes Nyugdíjpénztár)
  • Kiszámítható, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem

OTP Bank