Összeállító lakatos

Adecco

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-03-20KategóriaManufacturing and ProductionÖsszeállító lakatosTapasztalt fémipari szakember vagy? Csatlakozz székesfehérvári partnerünkhöz Összeállító lakatosként és légy részese egy izgalmas projektnek!
Feladatok
  • Vasúti kocsik alvázának pont hegesztése
  • A szerkezetek mérése, összeállítása műszaki rajz alapján
  • Saválló acélból készült szerkezeti elemek gyártása
  • Egyéb hegesztő és lakatos munkák elvégzése
Elvárások
  • Minősített hegesztői képesítés
  • Fémipari tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • 1-es típusú tűzvédelmi szakvizsga
  • Több műszakos munkarend vállalása (leginkább 2 műszak)
Előny
  • Fémipari végzettség
Amit kínálunk
  • Kiemelkedő alapbér
  • Cafeteria - nettó 37.500 Ft/hó (már a belépés napjától kezdve)
  • 30%-os műszakpótlék mt. szerint
  • Bejárási támogatás

Adecco