Senior Stratégiai Beszerző

Alpha- Vet

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az AlphaVet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet senior stratégiai beszerző pozíció betöltésére.
Az AlphaVet Kft. beszerzési csapatának és beszerzési folyamatainak élére keresünk a vállalati beszerzésekért felelős nagy beszerzési tapasztalattal rendelkező új kollégát.
Az AlphaVet Kft. családi vállalat multinacionális beszállítói háttérrel. Több 10.000 hazai vevővel rendelkezünk. Nagy hangsúlyt fektet a dolgozók és családjaik egészségének a védelmére, a folyamatos innovációra és fejlődésre!
Az AlphaVet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés családias légkörrel, innovatív szemlélettel!
Munkáltatói díjaink:
Szerethető munkahely díj 2018/2020.
K&H családi vállalatok kiválósági díj 2019.
Családbarát munkahely díj 2019.

Főbb feladatok, munkák:
Senior stratégiai beszerzőt keresünk a csapatunkba, aki
  • újító, és rendszerező, szeret alkotni (beszerzési stratégia újragondolása, kidolgozása);
  • stratégiai beszerzőként a beszállítókon, az új termékeken, és a szerződési feltételeken tartja a szemét (stratégiai beszerzések irányítása, együttműködés kereskedelmi vezető kollégákkal);
  • tárgyalási képessége kiemelkedő, bármit meg tud szerezni vagy lealkudni (tárgyalások lebonyolítása);
  • a folyamatok átvizsgálásával mindig talál rejtett tartalékot (beszerzési folyamatok felülvizsgálata);
  • elemez, vizsgál, és új lehetőségeket keres (beszállítói kapcsolatok elemzése, új lehetőségek feltérképezése);
  • tárgyalás során végig a célon tartja a figyelmét és el is éri azt (ártárgyalások levezetése)
  • beszerzői csapatát motiválja, irányítja, ellenőrzi, és napról napra dolgozik azon, hogy hatékonyabban, lelkesebben dolgozhassanak (kb. 10 fős csapat irányítása).
Az álláshoz tartozó elvárások:
Nálunk van a helyed, ha
  • képes vagy észrevenni olyan lehetőségeket, amik sikeresebbé teszik az üzleti folyamatainkat;
  • becsületes és megingathatatlan vagy, csak a cég érdekeit nézed;
  • túl vagy már sok nehéz tárgyaláson, amiken sikereket értél el;
  • beszerzési vezetőként minimum 5-10 év vezetői és szakmai tapasztalatra tettél már szert;
  • tárgyalóképes, business angol nyelvtudással rendelkezel és gyakorlatod van angol nyelvű üzleti tárgyalások önálló lefolytatásában.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Nagy előny, ha a fenti feladatokat és elvárásokat korábban már egy kereskedelmi cégnél, salesesekkel együtt dolgozva teljesítetted.
Szükséges tapasztalat:
  • 5-10 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség:
  • Egyetem
Szükséges nyelvtudás:
  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
Foglalkoztatás jellege:
  • Home office lehetőség
Amit kínálunk:
  • kiemelt juttatási csomag,
  • próbaidő után vállalati személygépjármű,
  • önálló, kreatív munkakör,
  • stabil, biztos háttérrel rendelkező nagyvállalati környezet,
  • szükség esetén ingyenes székesfehérvári szolgálati lakás biztosítása,
  • home office lehetőség (heti 1-2 nap).
További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:
  • Sportrendezvények
  • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  • Dolgozói bankszámla vezetés
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  • Dolgozói tájékoztatás
  • Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  • Nyaralási lehetőség
  • Egészségmegőrzés
  • Alapítványi segítség
  • Céges családi nap
Egyéb juttatások:
  • céges autó, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek
Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Homoksor

Alpha- Vet