Ügyvezető asszisztens / Irodavezető

Mihalek Vezetői Tanácsadó

  • Budapest III. ker
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Vállalatunk egy európai tűzjelzőrendszereket fejlesztő és gyártó nemzetközi vállalat, amelynek a magyarországi műszaki tanácsadó, kereskedelmi leányvállalatához keressük új kollégánkat. Leendő munkatársunk az ügyvezető igazgató közvetlen munkatársaként támogatja a vezető munkáját.Feladatok
  • Az ügyvezető napi munkájának támogatása,
  • A projektekhez kapcsolódó Excel kimutatások, riportok, PPT prezentációk összeállítása,
  • Az iroda napi működésének adminisztratív és operatív támogatása,
  • Az iroda műszaki üzemeltetőjével, kertésszel, irodaszer beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Autóflotta, telefonflotta, biztosítások kezelése
  • Egyéb irodai asszisztensi feladatok ellátása;
  • Kimenő és bejövő dokumentumok időben történő feldolgozása
  • Bejövő és kimenő levelek rögzítése/lefűzése.
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal angol nyelven
Elvárások
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Magabiztos MS Excel felhasználói ismeretek
  • Magabiztos felhasználói ismeretek MS Office alkalmazásokban (Excel, PPT)
  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban, írásban
  • Proaktív, pontos, precíz, önálló munka
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • B kat. jogosítvány
Előnyt jelentMűszaki területen tevékenykedő vállalatnál szerzett hasonló tapasztalatAmit kínálunk
  • Kihívásokkal teli, változatos és önálló munkavégzés
  • Biztonságos háttér, hosszútávú elköteleződés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, családias cég
  • Anyagi és szakmai megbecsülés
Munkavégzés helye: Budapest, III. kerületElolvastam és tudomásul vettem az Adatkezelési tájékoztatóban leírtakat. Az adatkezelési tájékoztatót olvashatja el.