CNC forgácsoló - Tiszakécske - szálláslehetőséggel

Adecco

  • Tiszakécske, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 25 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-04-02KategóriaManufacturing and ProductionCNC forgácsoló - Tiszakécske - szálláslehetőséggelPartnerünknek, Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó vállalatának keresünk kollégát az alábbi pozícióba:CNC forgácsolóMiért érdemes jelentkezned?
  • Mert bérezésed szaktudásodhoz mérten állapítják meg;
  • Mert a versenyképes alapbéren túl cafeteriára és teljesítménybónuszra számíthatsz havonta;
  • Mert modern munkakörülmények között dolgozhatsz;
  • Mert támogatják munkába járásod vagy szálláslehetőséget biztosítanak a telephely mellett.
Milyen feladataid lesznek?
  • Munkadarab előkészítése megmunkálási feladatokhoz;
  • Nagyméretű egyedi gyártmányok készülékezése, beállítása;
  • CNC program ellenőrzése, forgácsolása rajz alapján Siemens 840D és/vagy NCT vezérlésű gépen;
  • Gépkezelés, forgácsolási feladatok elvégzése a tervdokumentáció alapján;
  • Megmunkált felületek/méretek ellenőrzése, mérés dokumentálása;
  • Dokumentációkezelés (gyártmánykísérő, műveleti utasítás, műszakátadás, mérési lap);
  • Munkadarab kiállítása, mozgatása, darukezelés;
  • Napi gépkarbantartási feladatok elvégzése, eszközök ellenőrzése, takarítás.
Jelentkezz, ha:
  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel (CNC gépkezelő, gépi forgácsoló, gépgyártástechnikus);
  • Tudsz önállóan munkát végezni egyedi nagyméretű gyártmányokkal;
  • Van legalább 3 év szakmai tapasztalatod kis- és közepes méretű gépeken;
  • Vállalod a 3 műszakos munkarendet.
  • Előnyt jelent:
  • CNC programozó képesítés vagy programírásban szerzett tapasztalat;
  • DMG CTX510; MT70-2000E;
  • DECKEL MAHO DMU; MCFV 2080 TAJMAC-ZPS;
  • Emelőgépkezelő bizonyítvány.
Munkavégzés helye: TiszakécskeMegosztás

Adecco