Betanított munkás - gépkezelő

pannonwork

  • Szombathely, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Feladatok Gépek és berendezések kezelése
Termékek összeszerelése munkautasításoknak megfelelően
Folyamatos gyártás minőségének biztosítása

Amit kínálunk Kiemelkedő juttatási csomag
Féléves bónusz
Munkábajárási költség térítése
Hosszútávú, biztos munkalehetőség

Jelentkezésnél hivatkozzon a workline-ra!

Workline

Hasonló állások

  • Betanított munkás - gépkezelő

    Pannon-Work

    Hirdetés azonosító: 54244 Munkahely: Szombathely Mikortól: 2020. november 25. Munka típusa: Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb Szükséges végzettség: Fel…
    • 1 hónapja
  • BÉREMELÉS 230.000 Betanított munkás

    Azonnali kezdéssel keresünk megrendelőink részére kiemelt gyári munkásokat 4 műszakba Sárvárra! Elvárás: 8 általános. Előny: szakmunkás, érettségi, gyári tapasztalat. Kiemelt…
    • 2 hónapja