Részmunkaidős eladó (30 óra/hét) – Miskolc, Auchan

Takko Fashion

  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Állandó
  • Részmunkaidő
  • 20 napja
A Takko Fashion 17 országban, közel 1900 üzletével Európa egyik legeredményesebb ruházati kiskereskedelmi lánca, amely a minőséget és megfelelő ár-érték arányt kereső vásárlók számára nyújt aktuális mindennapi viseleteket. A Takko Fashion az ismert trendeket követve kínál kényelmes, hordható és a vásárlók mindennapjaihoz igazodó ruházatot. A kiváló ár-érték arány elérése érdekében egyértelmű célunk, hogy üzleteinkben vonzó vásárlási élmény keretében egyesítsük a magas minőséget képviselő termékeket és a kedvező ajánlatokat.Olyan munkatársakat keresünk, akik szakmaiságukkal, nyitottságukkal és lelkesedésükkel hozzájárulnának további sikereinkhez.Amit kínálunk:vonzó munkakörnyezet egy nemzetközi vállalatnál
önálló és felelősségteljes munkavégzés
folyamatos képzésFeladatok:árufeldolgozás
eredményorientált árukihelyezés
aktív eladásösztönzés
pénztárkezelésElvárások:kereskedelmi végzettség
csapatszellem, motiváció és rugalmasság
barátságos viselkedés a vevőkkel, munkatársakkal
divat iránti érdeklődésÖnt vonzó munkakörnyezet várja egy fejlődő, európaszerte működő vállalatnál, egy dinamikus csapatban, ahol önálló munkavégzésre van lehetősége a sokoldalú és érdekes feladatok ellátása során.Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük jelentkezzen hozzánk!

CV Online