Szenior vállalati ügyfélkapcsolati tanácsadó - Debrecen

OTP Bank

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 30 napja
Szenior vállalati ügyfélkapcsolati tanácsadó, DebrecenMi lenne a te feladatod:
  • Kapcsolattartás meglevő közép- és nagyvállalati ügyfelekkel
  • Ügyféligények felmérése, ajánlatok összeállítása, banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • Hiteltárgyalásokon való szakértői szintű részvétel, helyszíni szemle elvégzése, szerződések megkötése
  • Előterjesztések kapcsán az üzleti rész elkészítése/információ megosztása a teamtagokkal
  • Hideghívások bonyolítása
Mit várunk tőled?
  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • Minimum 3-5 éves banki tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság, teljesítményorientáltság
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség, folyamatszemlélet
  • Üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • Elemzési, pénzügyi, számviteli tapasztalat
Ezeket adjuk cserébe:
  • Vidám, összetartó, támogató csapat
  • Hosszú távon stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
Jelentkezési határidő: 2024.04.25.

OTP Bank

Hasonló állások

  • Prémium ügyfélkapcsolati tanácsadó - Debrecen - Hatvan u

    OTP Bank

    • Debrecen, Hajdú-Bihar
    • Hatvan, Heves
    Prémium ügyfélkapcsolati tanácsadó - Debrecen, Hatvan u. Mi lenne a te feladatod: Prémium ügyfélkiszolgáláshoz kapcsolódó minőségi számlavezetési szolgáltatás nyújtása Értékpa…
    • 2 napja
  • Kis- és középvállalati tanácsadó szakértő – Debrecen

    UniCredit Bank

    • Debrecen, Hajdú-Bihar
    Proaktív kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, ügyféltárgyalásokon való részvétel Vállalati hitelezési folyamathoz kapcsolódó feladatok ellátása: új hiteligények felmérése, hitelel…
    • 8 napja
  • Ügyfélkapcsolati munkatárs

    Viapan Dologidő

    • Debrecen, Hajdú-Bihar
    Jövőálló vezető energetikai szolgáltató partnerünk részére keresünk Ügyfélkapcsolati munkatársi pozícióra kollégát részben Home Office lehetőséggel! Feladataid lesznek: Az ügyf…
    • 1 hónapja