Csomagautomata értékesítő

DPD

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A kiscsomag-szállítás szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként országos lefedettséggel rendelkezünk. Kiemelkedően innovatív hátterünkkel, modern technológiánkkal nap mint nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink címzettjei elégedetten kapják meg a csomagjukat. Munkáltatóként fontos számunkra a társadalmi felelősségvállalás!Miért érdemes nálunk dolgozni:
  • Egy fiatalos, összetartó, teljesítményorientált csapat vár Rád,
  • Nyitott és barátságos munkahelyi közösségben dolgozhatsz,
  • Megbecsülünk Téged és a munkádat,
  • Figyelünk a munka és magánélet egyensúlyára,
  • Hosszú távon tervezünk Veled!
Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
  • A DPD Hungary Kft. csomagautomata hálózatának fejlesztése,
  • Új partnerek felkutatása és megnyerése a csomagautomata hálózat bővítésének tekintetében,
  • Csomagautomata ajánlatok kiküldése, szerződések megkötése,
  • A megadott havi, negyedéves és éves értékesítési tervszámok teljesítése,
  • Csomagautomatákkal kapcsolatos oktatások tartása,
  • A területhez tartozó értékesítési adminisztráció elvégzése (CRM + céges rendszerek),
  • Rendszeres belföldi utazás, Pest megyecentrikusan.
Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt számunkra?
  • 2-3 év csomagautomata, csomagpont értékesítői vagy egyéb területi értékesítői tapasztalat,
  • Legalább középfokú végzettség és középfokú angol nyelvtudás,
  • "Hunter” értékesítői beállítottság,
  • Erős prezentációs készség,
  • Kitartó, eredményorientált hozzáállás,
  • Erősséged a kapcsolatteremtés bármilyen típusú emberrel,
  • MS Office eszközök (Word, Excel, PowerPoint) alapos ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.
Mit is kapsz ezért cserébe?
  • Fix alapbért,
  • Havi és negyedéves jutalékrendszert,
  • Cafeteriát már ez első naptól,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatást,
  • Magán-egészségbiztosítást,
  • Éves eredmény alapú bónuszt,
  • Betanítást egy támogató és együttműködő környezetben,
  • Képzési és szakmai fejlődési lehetőségeket,
  • Heti 1-4 nap home office lehetőséget,
  • Céges autót, laptopot, mobiltelefont,
  • Hétfőtől-péntekig tartó, napi 8 órás munkarendet,
  • Kényelmes, modern irodai munkakörnyezetet a XIII. kerületi Dózsa György úti metrómegállónál.
Ami a pályázathoz szükséges:
  • Ha úgy érzed Te vagy az, akit keresünk, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a „Jelentkezés” gombra kattintva küldd el nekünk, hogy mi is jobban megismerhessünk Téged!
  • Kérjük, a jelentkezést követően a karrier oldalunkon történő regisztrációról se feledkezz meg, különben nem lesz érvényes a jelentkezésed!

DPD