Fejlesztőmérnök

Adecco

  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-04-10KategóriaManufacturing and ProductionFejlesztőmérnökDinamikusan fejlődő partnercégünk számára keresünk
kollégát hosszú távra
Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Motiváló, dinamikus munkakörnyezet
  • Cafetéria (SZÉP kártyára)
  • Munkába járás támogatása
  • Egészségbiztosítási hozzájárulás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • Műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezel (Gépészmérnöki alapdiploma vagy ezzel egyenértékű, a munkakörhöz kapcsolódó végzettség)
  • Dolgoztál legalább 3 évet hasonló multinacionális környezetben, van gyártási technológiában szerzett tapasztalatod
  • Nem okoz gondot az angol nyelv napi szintű használata (írásban és szóban)
  • Erős kommunikációs készségek, problémamegoldási képesség, rugalmas gondolkodásmód jellemző rád
  • Pozitív, proaktív, energikus személyiséged van
  • Magabiztosan használod a 3D CAD tervezőszoftvereket, fémlemezek területén szerzett tapasztalattal rendelkezel (preferáltan SolidWorks)
  • Előny, ha FEM elemzésekben szerzett tapasztalatod van (végeselem-elemzés vagy FEA)
  • Fizikai jelenléteddel is hozzá tudsz járulni a mindennapi hatékonyság növeléséhez
Feladataid lesznek:
  • Felvonófülke tervezése
  • 3D és 2D-s rajzok-modellek létrehozása
  • BOM-ok (anyagjegyzékek) készítése
  • Műszaki kiértékelések elvégzése annak érdekében, hogy az összes előírt leszállítandó termék követelménye teljesüljön
  • Projektek nyomon követése az ötlettől a sorozatgyártásig
  • Együttműködés a magyarországi és egyéb országok béli termeléssel és társterülettel
Munkavégzés helye: Nyíregyháza
Jelentkezz még ma (szakmai önéletrajz feltöltésével)!Megosztás

Adecco