Képzési és fejlesztési specialista

HRC Group

  • Tiszapüspöki, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
TiszapüspökiIrodaiKépzés, FejlesztésMunkahelyi tapasztalattal rendelkezőAngolTiszapüspöki partnercégünk részére keresünk Képzési és fejlesztési specialista munkatársat!Főbb feladatok
  • Belső oktatási rendszer kreatív fejlesztése, digitalizált módszerek bevezetése.
  • Karriermenedzsment rendszer bevezetése.
  • Kreatív, inspiráló talent program kidolgozása, bevezetése, működtetése.
  • Kompetencia alapú rendszerek működtetése és fejlesztése.
  • Külső, belső képzések szervezése.
  • Éves képzési tervek összeállítása, nyomonkövetése.
  • Képzési adminisztráció naprakészen tartása, auditokon való aktív részvétel.
  • Egyetemekkel való kapcsolattartás, együttműködés, állásbörzék szervezése.
Munkakör betöltésének feltételei
  • Felsőfokú HR és/vagy gazdasági szakirányú végzettség.
  • Legalább 3 éves nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat.
  • HR-en belül karriermenedzsment területén szerzett tapasztalat.
  • Proaktív, dinamikus személyiség.
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség, önálló munkavégzés.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
  • B kategóriás járművezetői engedély.
Amit megbízónk kínál
  • A cégcsoport több vállalata számára, szakmai rendszerépítési feladaton dolgozhatsz.
  • Fiatalos, rugalmas, pozitív szemléletű csapatban fogsz dolgozni, izgalmas projekteken.
  • Kiemelkedő jövedelmet és juttatási csomagot biztosítunk: 13. havi fizetés, cafeteria, magán egészségbiztosítás, karrier és képzési lehetőségek cégen vagy cégcsoporton belül, szezonális ajándékcsomagok.
  • Ingyenes buszjáratot biztosítunk az alábbi településekről: Törökszentmiklós, Szolnok, Fegyvernek, Tiszaföldvár, Martfű, Kengyel, Tiszatenyő.
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Szolnokhoz közeli lakóhely (30 km-es körzet) vagy költözési hajlandóság.

HRC Group