Raktári műszakvezető

WHC

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Légy a csapatunk tagja!Feladatok
  • Raktározási feladatok prioritásának meghatározása, valamint a napi feladatok meghatározása és kiosztása
  • Raktározási és anyagáramlási folyamatok irányítása és felügyelete, a raktározás anyagi, eszközbeli és személyi feltételeinek ellenőrzése
  • Az anyagáramlás folyamatosságának felügyelete
  • A raktározás és anyagáramlás szakszerűségének biztosítása
  • Raktári munkatársak vezetése, a munkafegyelem fenntartása
  • Raktári területen való döntéselőkészítés a közvetlen felettes számára
  • A munkatársakkal kapcsolatos személyügyi tevékenység támogatása
  • A műszak teljesítményének folyamatos nyomon követése, ellenőrzése
  • A rend, tisztaság és munkafegyelem fenntartása
  • Az 5S szabályok betartatása és rendszeres ellenőrzése
  • Raktári dokumentációk ellátása, anyagáramlással kapcsolatos egyéb adminisztrációk naprakész vezetése
Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély (vezetőüléses targonca /vezetőállásos targonca /gyalogkíséretű targonca)
  • Vezetői tapasztalat
  • MS Office és SAP rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
Ajánlatunk
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Stabil multinacionális vállalati háttér
  • Határozatlan munkaszerződés
  • Fejlődési és karrier lehetőségek
  • Szennyeződésmentes, tiszta gyártási környezet

WHC