Minőségellenőr – Abádszalók varroda

Kézmű

  • Abádszalók, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Állandó
  • Részmunkaidő
  • 2 hónapja
Feladatok
  • a termékek gyártásközi-, és végellenőrzése
  • beérkezett alapanyag ellenőrzése
  • hibás termékek kiemelése a gyártásból
  • a keletkezett selejt termékek kezelésének felügyelete
  • a termékek gyártása során észlelt hibák jelzése a vezetőnek vagy a közvetlen felettesnek
  • dokumentációk vezetése, elvégzett műveletek rögzítése
Elvárások
  • megváltozott munkaképesség
  • alapfokú iskolai végzettség
  • jó megfigyelőképesség, precíz, igényes munkavégzés
  • terhelhetőség, rugalmasság
Előnyt jelent
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Lokáció Cég: Kézmű
Régió: Kelet Magyarország
Megye: Jász-Nagykun-Szolnok
Járás: Tiszafüredi Járás
Cím: 5241 Abádszalók, Mikszáth Kálmán u. 1.
36204620646

Kézmű