Minőségellenőr

Pannon-Work

  • Lukácsháza, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
LukácsházaKönnyűiparVas megyei partnerünkhöz keresünk minőségellenőr pozícióba kollégát.Főbb feladatok
  • Statisztikai vizsgálat végtermékeken
  • Statisztikai vizsgálat végtermékeken kozmetikai szempontból a szabványoknak és elvárásoknak megfelelően
  • Késztermékek geometriai megfelelőségének mérése mérőműszerekkel
  • Funkcionális vizsgálatok a végterméken
  • Mérőberendezések szakszerű használata, hitelesítése
  • A használt szoftverek felhasználó szintű ismerete
  • Dokumentáció megfelelő kitöltése
  • Eltérések kezelése
Munkakör betöltésének feltételei
  • Középiskolai végzettség
  • 1-3 év minőségügyi területen szerzett tapasztalat (GMP ismeret előny)
  • MS Office csomag ismerete
  • SAP ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz dokumentáció
Amit megbízónk kínál
  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
Elérhetőség/Jelentkezés
  • Jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva adhatja be.

Pannon-Work