Operátor

Work Force

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Elvárt képességek fizikai munka operátor Precíz Általános iskolai végzettség monoteitás tűrés kézügyesség betanított összeszerelő precizitás *betanított *fizikaiRövid leírásTöbb telephellyel rendelkező multinacionális cég keresi leendő munkavállaóit GYŐRBEN Gyártósori összeszerelő - Operátor munkakörben !!A győri telephelyen autóipari elektronikai termékek hátsó LED lámpák, szenzorok, és háztartási elektronikai berendezések elektromos vezérlő- és tápellátó egységeinek gyártása történik. Főbb alkalmazott technológiák: SMT, THT, hullámforrasztás és kézi összeszerelés.Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
  • THT alkatrészek kézi beültetése elektronikai panelbe
  • Teszt berendezések operátori kezelése, termékek tesztelése
  • Vezérlő panelok végösszeszerelése, házba szerelése
  • Dobozolás, kiszállításra felkészítés
  • Alkatrész előkészítés
Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
  • Eredményes felvételi kérdőív megírása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Tömegtermelésben szerzett gyakorlat
  • Álló jellegű, fizikai munka vállalása
  • Tapasztalat SMT/THT beültetési területen - előny
  • Győr, vagy Győr környéki lakóhely - előny
Mit kínálunk?
  • Emberséges bánásmód, jó csapat, felettesek és hangulat
  • Versenyképes fizetés
  • Juttatások: Szép kártyára utalás havonta, negyedéves bónusz, törzsgárda jutalom, útiköltség térítés
  • Kiszámítható munkarend, fizetett szünetek, túlóralehetőség
  • A munka elismerése, dicséret
  • Fejlődési-, előrelépési lehetőség
  • Jó munkakörülmények: megfelelő hőmérséklet, világítás, munkaeszközök, változatos munka, büfé, ebédelési lehetőség
Jelentkezés módjaAmennyiben a munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk jelentkezését alábbi a „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva, vagy hívja a +36 20 270 7901-as számot!

Work Force