CNC esztergályos/marós

WHC

  • Töltéstava, Győr-Moson-Sopron
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Töltéstavai fémipari partnercégünk részére keresünk CNC esztergályos és marós kollégát.Feladatok
  • Tapasztalatnak megfelelően esztergák vagy megmunkáló-központok kezelése, forgácsolószerszámok beállítása
  • Programmódosítások önálló elvégzése
  • Szerszámkorrekciók önálló elvégzése mért darab alapján
  • Szerszámok állapotának nyomon követése
  • Átszerelések elvégzése
Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Precíz és önálló munkavégzés
  • 2-3 műszakos (8 órás) munkarend vállalása
Ajánlatunk
  • Versenyképes, jogtisztán bejelentett jövedelem
  • Stabil vállalati háttér, kiszámítható munkarend
  • Önként vállalt túlóra lehetősége
  • Nyugodt munkakörnyezet
  • Modern munkakörülmények
  • Béren kívüli juttatások
  • Fejlődési lehetőség
  • Negyedéves teljesítményértékelési bónusz
  • Munkatárs- ajánlási bónusz rendszer
  • Győrből ingyenes buszjárat

WHC

Hasonló állások

  • CNC esztergályos

    FORCE METAL Kft.

    • Töltéstava, Győr-Moson-Sopron
    CNC gépeken való esztergálás (forgácsolás, marás) -pontos precíz munkavégzés -megbízhatóság -terhelhetőség -monotonitás tűrés -szakmai végzettséggel rendelkező , több éves tapa…
    • 15 napja
  • Termékfelelős CNC esztergályos

    Qualitative Production

    • Győr, Győr-Moson-Sopron
    • 600.000-800.000 Ft/hó
    Kissorozatú alkatrészek bemintázása, korrekciózása, gyártása Típusok közötti átszerelés és átszerelések oktatása Kézi mérőeszközökkel való ellenőrzés és az ellenőrzés folyamatána…
    • 9 napja
  • CNC esztergályos

    Qualitative Production

    • Győr, Győr-Moson-Sopron
    Kissorozatú alkatrészek bemintázása, korrekciózása, gyártása Típusok közötti átszerelés és átszerelések oktatása Kézi mérőeszközökkel való ellenőrzés és az ellenőrzés folyamatána…
    • 15 napja