Villanyszerelő (országos)

HRC Group

  • Tolna
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
országos1 műszakVillanyszerelőSzeretnél egy igazán változatos műszaki pozícióban dolgozni, ahol te is folyamatos fejlődésben leszel? Ha meg van benned a kellő rátermettség és szeretnél egy igazán változatos munkahelyet, akkor ne habozz, jelentkezz. Megbízónk saját piacának meghatározó képviselője. A saját maguk által gyártott, prémium minőségű és rendkívül nagy mérnöki precizitással készülő, egyedi tartástechnológiai berendezések szerelésével és szervizelésével foglalkoznak.Főbb feladatok
  • Épületvillamossági munkálatok elvégzése;
  • Villanymotorok bekötése, beüzemelése;
  • Elosztószekrény szerelés / bekötés, beüzemelés;
  • Elektromos berendezések szerelése, telepítése;
  • Mechanikai, elektronikai berendezések szerelése, javítása, felújítása;
  • Vezérlőegységek bekötése;
  • Tervezett és a megelőző karbantartások végrehajtása, működési próbák végzése;
  • Aktív közreműködés a hibaelhárítási folyamatokban, gyors és effektív karbantartás megvalósítása;
  • Munkavégzés az ország egész területén.
Munkakör betöltésének feltételei
  • Villamosipari, elektrotechnikusi végzettség (erősáram)
  • Releváns munkatapasztalat
  • Mobilitás (sok utazás, ott alvás)
  • Tolna megyei lakhely!
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • Munkavégzés önállóan és csapatban is
Amit megbízónk kínál
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Szakmai támogatás, belső tréningek
  • Felelősségteljes és tevékeny munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nyugodt, hozzáértő kollégák
  • Versenyképes fizetés
  • Céges munkaruházat
  • Egy műszakos munkarend hétfőtől-csütörtökig, péntek szabad
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • angol nyelvtudás

HRC Group