Export értékesítő

Alpha- Vet

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 3 hónapja
Csatlakozz az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. export értékesítő csapatához!
A 2017/2018-ban Szerethető Munkahely díjas Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, mely a külföldi kereskedelmi kapcsolatainak bővítése céljából új kollégát keres. A vállalat 100%-ban magyar tulajdonú, melyet családias, munkavállaló központú légkör, elérhető, segítőkész vezetés jellemez. Tagja lehetsz egy összetartó, szakértő csapatnak, akikkel együtt fejlesztheted az üzletágat, alakíthatod ki a közös céljaitokat és a termékek fejlesztésében is közreműködhetsz. Napi munkádnak célt ad, hogy szaktudásoddal segítséget nyújthatsz a külföldi mezőgazdaság szereplőinek!
Csatlakozz a székesfehérvári központtal rendelkező export értékesítő csapatunkhoz, ha- szívesen dolgoznál egy megbecsült, szakértő csapatban, akire hosszú távon számít a vállalat,- érdekel és jól ismered a külkereskedelmet,- szívesen veszel részt szakmai rendezvényeken,- szeretsz új embereket megismerni, szívesen segítesz szaktudásoddal másoknak,- nem okoz gondot, ha sokat vagy külföldön - változatos munkakörre vágysz!

Főbb feladatok, munkák:

  • imádsz utazni, külföldi piaci környezetben üzletelni;
  • az elmúlt években többet voltál külföldön, mint otthon és ez neked már életforma;
  • a magyar piac neked már túl "szűk", külföldön mozogsz otthonosan;
  • bejártad már a fél világot és bármilyen körülmények között tudtál kapcsolatokat kialakítani;
  • igazi sales-es vagy, aki a repülőn kitűzött céljait a partnerhez érkezve megvalósítja és beindítja a kereskedelmet;
  • több országban van már kapcsolatod;
  • önálló vagy, megkeresed kivel akarsz üzletelni és megoldod, hogy kapcsolatba tudj lépni vele;
  • szívesen részt vállalsz a marketing anyagok tervezésében, és a külföldi kiállítások előkészítésében.
A COVID-19 járvány megjelenése óta főként home officeban dolgoznak a kollégáink. Azonban ha külföldi utazásra sor kerül, utána két hétig ismét home officeban dolgoznak. A járvány előtt havi 3 hetet is külföldön töltöttek a képviselőink.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Légy az AlphaVet Kft. legnagyobb potenciállal rendelkező csapatának a tagja, csatlakozz hozzánk, ha
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel;
  • angolul tudsz tárgyalni;
  • a fenti feladatokban, nemzetközi értékesítésben minimum 5 éves tapasztalatod van már.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Az angolon kívül egyéb idegen nyelv ismerete ( Orosz, Francia, Spanyol, Arab).
  • Állatorvosi, humán orvosi, agrármérnöki, külkereskedelmi végzettség;
  • Az alábbi területeken szerzett tapasztalat: növényvédelmi termékek, takarmányok vagy takarmány-kiegészítő termékek, vagy az állatgyógyászat, vagy a humán gyógyászat, vagy a gyógyszer-kereskedelem területén szerzett exportértékesítési tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem.
  • Színes karrierlehetőség.
  • Kiemelkedő szakmai környezet és képzések,
  • Velünk egy stabil háttérrel rendelkező cégcsoportnál valósíthatod meg hosszú távú karriercéljaid.
  • Szakértő háttér.
  • Folyamatos innováció.
  • Céges gépjármű
  • Igény esetén székesfehérvári vállalati lakás biztosítása.
További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél: * Sportrendezvények
  • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  • Dolgozói bankszámla vezetés
  • Modern konyhák
  • Modern irodák
  • Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  • Dolgozói tájékoztatás
  • Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  • Nyaralási lehetőség
  • Egészségmegőrzés
  • Alapítványi segítség
  • Céges családi nap
Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Homoksor

Alpha- Vet