Fogorvos

Implant Dental Hungary Bt

  • Zalaegerszeg, Zala
  • Állandó
  • Részmunkaidő
  • 12 napja
Általános fogorvosi feladatok ellátása.
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Tapasztalattal rendelkező szakemberek vagy akár pályakezdő ambiciózus fiatalok jelentkezését is várjuk
  • jól felszerelt, modern rendelő
  • fiatal, lendületes csapat
  • versenyképes bérezés
  • szabad hétvége

Profession

Hasonló állások

  • Gyógyszergyártó gépkezelő (Körmend)

    Egis Gyógyszertár

    • Körmend, Vas
    Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztést…
    • 2 hónapja
  • HR üzleti partner (Körmend)

    • 1 hónapja
  • Üzemi anyagmozgató

    • 25 napja