Üzletvezető helyettes

Aldi

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Feladatok, amik rám várnak
  • üzletvezető helyettesítése távolléte esetén
  • üzletvezető támogatása a napi feladatokban, mint például árurendelés és áruprezentálás
  • pénztárkezelés és árufeltöltés
  • sütés és pékáru kihelyezés
  • vásárlói kérdések megválaszolása
Amit magammal hozok
  • lelkesedés a kiskereskedelem iránt
  • szívesen koordinálok egy csapatot
  • lelkiismeretes és szervezett munkavégzés jellemez
  • barátságosság az ügyfelekkel való bánásmódban
  • szakirányú végzettség és munkatapasztalat előnyt jelent
Ami meggyőzÜzletvezető-helyettes pozícióban elérhető havi bruttó fizetések összege az óraszámok függvényében:Heti ledolgozandó órák száma Kezdő fizetés Elérhető legmagasabb fizetés*
20 óra esetén 250 850 Ft 315 950 Ft
25 óra esetén 313 563 Ft 394 938 Ft
30 óra esetén 376 275 Ft 473 925 Ft
35 óra esetén 438 988 Ft 552 913 FtFizetést kiegészítő juttatásaim és a hozzájuk tartozó információ:
  • munkába járás költségének térítése
  • egyéb ingyenes juttatások
  • a munkatársak az üzletvezető által elkészített beosztásuknak megfelelően a hét bármely munkanapján délelőttös, vagy délutános műszakokban, naponta váltakozó munkarendekben dolgoznak a nyitvatartási idő szerint
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat
  • jubileumi juttatás
*az ALDI Magyarországnál a pozícióban eltöltött 10 év munkaviszony után elérhető, pótlékokkal (kivéve vasárnapi pótlék) növelt legmagasabb havi bruttó fizetés. A vasárnapi pótlék kifizetése a Munka Törvénykönyve által meghatározott mértékben történik.VÁRUNK AZ ALDI CSAPATÁBA! KÜLDD EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD MOST!Munkavégzés helye1214 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 257.Munka kezdeteazonnalOnline jelentkezésKérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod.Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.Pozíció megosztása

Aldi