Vagyonkezelési munkatárs

Tiszamenti Regionális Vízművek

  • Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Társaságunk hazánk egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója, mely 2020-ban ünnepelte megalakulásának 50. évfordulóját. Jelenleg Kelet-Magyarország hat megyéjében, csaknem 700 ezer lakos ivóvízellátásáról gondoskodunk, 20-22 millió m3 szennyvizet vezetünk el és tisztítunk meg, emellett a régió mezőgazdasági és ipari vízigényeit is kielégítjük. Társaságunknál csaknem 1600 kiválóan képzett, az ország számos részéből érkező kolléga dolgozik azon, hogy a tiszta ivóvíz észrevétlen természetességgel jusson el a felhasználókhoz.Milyen feladatokban számítunk Rád:
  • Vagyonkezelésre átvett, saját és állami tulajdonú eszközök naprakész nyilvántartása, analitikus és főkönyvi bontásban
  • Önkormányzatok által a vagyonkezelésbe adott, kizárólagos Önkormányzati tulajdonú víziközmű-vagyonnal kapcsolatosan előírt nyilvántartási kötelezettség határidőre történő ellátása
  • Tárgyi eszközökkel kapcsolatos könyvelési feladatok, kapcsolattartás a területekkel
  • Selejtezési és leltározási feladatok végrehajtása (előkészítés, leltározás, a leltár feldolgozása és kiértékelése, leltár eltérésekkel kapcsolatos könyvelési feladatok)
  • Beruházásokkal kapcsolatos nyilvántartási és könyvelési feladatok ellátásában való részvétel
  • Mérlegbeszámolókhoz, tervekhez, statisztikákhoz adatszolgáltatás
Téged keresünk amennyiben:
  • Felsőfokú vagy középfokú közgazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Számviteli ismeretek (mérlegképes könyvelői, számviteli ügyintéző)
  • Gyakorlatias, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Csapatmunkában történő együttműködési készség, jó szervező- és kommunikációs készség
  • Nyitottság az új vállalati kultúra elfogadására és alkalmazására
  • Rugalmas, célirányos, hatékony feladatmegoldáshoz való alkalmazkodó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • MS Office programcsomag készségszintű ismerete
Miért éri meg csatlakozni hozzánk?
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások
  • Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz
  • Szakmai fejlődési lehetőség (képzések)
  • Stabil, pandémia hatásától független vállalati háttér
  • Cafetéria juttatás, SZÉP kártyára
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás
  • Rugalmas munkarend
Előnyként vesszük, ha van:
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Hasonló területen eltöltött 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Magasabb szakirányú vagy szélesebb körű végzettség
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
Kiegészítő információk:
  • Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Állás adatai Állás azonosító: 1685
Pozíció pontos megnevezés: Vagyonkezelési munkatárs
Munkavégzés helye: Szolnok, Kossuth L. u. 5.
Szakterület: Könyvelés
Munkaszerződés típusa: Határozott
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő: 2024.04.30.Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Vagyonkezelési munkatárs