Raktári Adminisztrátor

Ekol Logistics

  • Vecsés, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 14 napja
munkakörbeFeladat:Bejövő/Kimenő áruforgalom adminisztratív kezelése, rendszerben való rögzítése, szállítási dokumentumok kezelése
Napi/Heti/Havi riportok készítése, frissítése
Cycle Count tervek készítése, elkészült feladatok kiértékelése, korrekciók/újra ellenőrzések koordinálása
Vezető felé folyamatos riportolás
Raktári szoftver használataElvárások:Angol nyelvtudás (kommunikációképes szint)
Érettségi bizonyítvány
Számítógépes ismeretek (Exel, Word)
Pályakezdők is jelentkezhetnekElőny:B kategóriás jogosítvány
Logisztikai tapasztalatAmit kínálunk:Modern, stabil hátterű munkakörnyezet,
Fiatalos, produktív légkör
Szakmai fejlődési lehetőség
Lehetőség nemzetközi team-ben történő munkavégzésre
Két- három műszakos munkarend
Alkalmanként egy szombati vagy vasárnapi munkavégzésMunkavégzés helye: Vecsés, Cargo City

CV Online