Beszerző (francia nyelvű) - Győr - 2 nap home office

Reed

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
Német hátterű, multinacionális parterünkhöz keresünk Beszerző munkatársat.
Lokáció: GyőrJuttatások:
  • Modern irodai környezet Győr belvárosában
  • Hibrid munkavégzés: 2 nap home office
  • Kiemelkedő juttatási csomag: SZÉP-kártya, 13.havi fizetés, bejárás támogatás,
parkolási lehetőség
  • Soft Skill és szakmai tréningek: Interkulturális tréningek, Excel tanfolyam, Nyelvi
kurzus
  • Fejlődési lehetőségek
Feladatok:
  • Megrendelések kezelése
  • Áruk, termékek elérhetőségének ellenőrzése a rendszerben
  • Adatok rögzítése és változtatása szükség esetén
  • Szükséges dokumentációk összegyűjtése
  • Központi beszerzési csapattal való együttműködés
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Ajánlatok átnézése és versenyeztetése
  • Ártárgyalások lebonyolítása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú Francia + középfokú Német nyelvtudás
  • 0,5 - 2 éves munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Proaktív hozzáállás

Reed