Vezető jegyvizsgáló

MÁV

  • Füzesabony, Heves Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
Szereted a változatosságot? Szeretsz utazni? Gyere hozzánk és dolgozz jegyvizsgálóként!Várjuk új kollégáinkat, akik szívesen dolgoznak emberek között, munkájuk során szeretik az utazás adta szabadságot, ugyanakkor a szabályokhoz is képesek alkalmazkodni.A következő munkavégzési helyeken fognak dolgozni új munkatársaink a tanfolyam elvégzését követően: Füzesabony, Miskolc.
  • tanfolyam kezdete: 2024.07.01.
  • tanfolyam helyszíne: Miskolc
Jelentkezz még ma csapatunkba!Új munkatársunk feladatai lesznek
  • a 4,5 hónap időtartamú tanfolyamon való részvétel és a hatósági vizsga sikeres teljesítése
  • a tanfolyamot követően az utasok tájékoztatása és menetjegyének ellenőrzése
  • meghatározott állomásokon felhatalmazás adása a vonat indulására
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • középfokú állami iskolai végzettség (szakmunkás bizonyítvány, vagy érettségi)
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • a tanfolyam ideje alatt az előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • udvariasság
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfél központú szemlélet
  • jó problémamegoldó képesség
Amit ajánlunk
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel már a képzés időtartamára is
  • a tanfolyam idejére szállás biztosítása
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére
  • 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség
  • a jegyvizsgáló tanfolyam elvégzése után, 3 hónap gyakorlati tapasztalatot követően vezető jegyvizsgáló tanfolyamon való részvétel
Munkavégzés helyeFüzesabony, MiskolcMunkaidőTeljes munkaidőFoglalkoztatás formájaHatározatlan idejűBővebb felvilágosítást adKapiné Tilk Viktória +36 (30) 519 7442Jelentkezés határideje2024. 05. 11.Vállalati bemutatkozóA MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

MÁV