Senior szoftverfejlesztő (JAVA)

Központi Statisztikai Hivatal

  • Budapest II. ker
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A jogviszonyra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV.
törvény kormánytisztviselőkre vonatkozó rendelkezései az irányadók.Ellátandó feladatok:
  • Meglévő informatikai alkalmazások továbbfejlesztése;
  • Új alkalmazások fejlesztése;
  • Fejlesztői tesztek elvégzése;
  • Hibakezelés;
  • Informatikai dokumentációk elkészítése, karbantartása;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a fejlesztőkkel, szakterületekkel, külső fejlesztőkkel;
  • Együttműködés más kapcsolódó informatikai rendszerek felelőseivel.
Az állás betöltésének feltételei:
  • Magyar állampolgárság;
  • Cselekvőképesség;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat;
  • Szakmai angol nyelv ismerete;
  • Kinevezés esetén a büntetlen előéletet igazoló hatósági bizonyítvány bemutatása.
Elvárt kompetenciák:
  • Java fejlesztői tapasztalat;
  • Spring boot keretrendszer ismerete;
  • GitLab;
  • DevOps eszközök ismerete - CI technológiák és konténerizáció (pl. Jenkins, Docker, Liquibase);
  • Tapasztalat informatikai rendszerek tervezésében;
  • Jó problémamegoldó képesség.
H-1024 Budapest, Keleti Károly utca 5-7. Levelezési cím: 1525 Budapest, Pf. 51.
Telefon: +36-30/095-6579 ; +36-30/019-0130 E-mail: allashely@ksh.hu, HonlapAz elbírálásnál előnyt jelent:
  • SCRUM módszertan ismerete;
  • Statikus kódanalitikai eszközök (pl. SonarQube).
A jelentkezéshez szükséges:
  • Önéletrajz (Kit. 83. § (5) bekezdése szerint);
  • Motivációs levél (fizetési igény megjelölésével);
  • Végzettséget, idegennyelv-tudást igazoló okiratok másolata;
A pályázat benyújtásának határideje:
2024. április 14.A pályázat elbírálásának határideje:
2024. április 19.A pályázati kiírással kapcsolatosan további tájékoztatást Hársfai Anita és Csáky Hajnalka
(Hajnalka.Csaky@ksh.hu) nyújt.A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton a tárgyban feltüntetve a „KSH 1356” azonosító számot, Csáky Hajnalka részére az
e-mail oldalon keresztül.
A KSH az álláspályázatnál beküldött adatokat szerint a GDPR 6. cikk (1)
bekezdés e) pontja szerint, közérdekű feladat végrehajtásához kezeli, amelyet a jelentkező az e-mail küldésével
elfogad.
Amennyiben jelentkezésével automatikusan a Felvételi adatbankunkba is be kíván kerülni, hogy adatait
tárolhassuk 1 évig és elutasítás esetén később másik lehetőséggel megkereshessük, azt külön jelezze nekünk a
küldött e-mailben.A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:
Amennyiben a pályázati kiírásban szereplő feltételeknek a jelentkező megfelelt, továbbá a pályázat a munkáltató
figyelmét felkeltette, szóbeli meghallgatásra kerül sor. A pályázat eredményéről a pályázókat írásban
tájékoztatjuk.A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:
  • 4. március 30.
  • -2024. március 28.
A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
  • Szakmai fejlődési- és továbbképzési lehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Folyamatosan megújuló szervezet
  • Családbarát munkahely
  • Sport- és kulturális programok
Szervezetünkről, könyvtárunkról, munkahelyünkről bővebb honlapon tájékozódhat.H-1024 Budapest, Keleti Károly utca 5-7. Levelezési cím: 1525 Budapest, Pf. 51.
Telefon: +36-30/095-6579 ; +36-30/019-0130 E-mail: allashely@ksh.hu, Honlap