Data Analytics Intern

Deloitte

  • Budapest
  • Tréning/gyakorlat
  • Részmunkaidő
  • 15 napja
Description & RequirementsKit keresünk
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Informatikai vagy gazdasági területen folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú tanulmányok IT affinitással - előny: gazdaságinformatika szak
  • Gyakornoki pozíció esetén legalább heti 28 órás munkaidő vállalása
  • Üzleti és számviteli ismeretek, érdeklődés
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Erős analitikus képesség
  • Excel és SQL magabiztos használata
Előnyt jelent:
  • Python, VBA programozásban szerzett jártasság
  • Adatbáziskezelésben szerzett gyakorlat
Amivel foglalkozni fogsz
  • Adatelemzési feladatok, adatminőség vizsgálat és javítás, adatbetöltés végrehajtása, monitorozása, eredmények értelmezése (ETL)
  • A közép-európai Deloitte könyvvizsgálói csapatainak támogatása
  • Könyvvizsgálati adatelőkészítés támogatása
  • Komplex nem statisztikai adatelemzési feladatok ellátása
  • Tanácsadói, könyvvizsgálói munkákhoz szükséges elemzések készítése, monitorozása, kiértékelése
  • A folyamatok során előforduló problémák kezelése önállóan vagy társterületekkel együttműködve
Amit kínálunk
  • Kötelező szakmai gyakorlati időszak igazolása és rengeteg gyakorlatias tudás, amit a tanulmányok során is hasznosíthatsz
  • Fejlődési és előlépési lehetőség
  • Belső tréningek és tudásmegosztás
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Összetartó és támogató csapat
  • Lehetőség csatlakozni különböző projektekhez szakmai érdeklődés alapján (pl. robotika)
  • Új technológiák alkalmazása
Kiválasztási folyamatVárjuk jelentkezésedet az alábbi munkába lépési nappal:
  • Augusztus 26.
Jelentkezésed után, ha az önéletrajzod megfelel a követelményeknek, telefonon fogunk keresni egy rövid beszélgetésre, amit egy 1 órás személyes-szakmai interjú követ.A Deloitte-rólA Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely könyvvizsgálói és számvitel tanácsadási területeken kínál világszínvonalú megoldásokat ügyfeleinek több mint 150 országban, több mint 450 ezer munkatárssal. Az általunk támogatott társaságoknak segítünk biztosítani a szabályozásokban és szabványokban megfogalmazott követelményeknek való megfelelést. A Deloitte Audit terület szakemberei független pénzügyi kimutatásokat és belső ellenőrzési auditokat készítenek, a legújabb szakmai standardoknak megfelelően, míg az Assurance terület szakemberei pénzügyi és vezetői számvitel tanácsadást biztosítanak a legmagasabb minőségben.#LI-SS1

Deloitte