Tesztmérnök

Festo

  • Budapest III. ker
  • Teljes munkaidő
  • 8 napja
A németországi központú Festo világszerte élen jár az ipari automatizálás terén. Mindig kreatív folyamatmegoldásokkal állunk elő, hogy a gyakorlatban is valóra válthassuk ötleteinket. Munkaadóként mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőbe mutató ötletek megvalósuljanak. Mire számítunk Tőled? Gondolkozz újszerűen! Próbálj ki új dolgokat! Nálunk teret kapnak saját ötleteid.Ehhez mi biztosítjuk a nagyfokú alkotói szabadságot, a sokféle fejlődési lehetőséget és az iparág legjobb módszereit!Nézz szembe új kihívásokkal egy világszínvonalú gyártócsapat tagjaként a Festo -nál!TesztmérnökVárjuk jelentkezésed, ha szeretnél az ipari automatizálásban megkerülhetetlen szerepet betöltő, komoly szakmai múlttal rendelkező, innovatív vállalatunk nemzetközi termékfejlesztési hálózatának egyik magyarországi csapattagja lenni!Feladatok:
  • A termékfejlesztési projektekhez kapcsolódó mérési feladatok elvégzése
  • Vizsgálati tervek készítése a témafelelős konstruktőrrel és a HQ tesztmérnökökkel egyeztetve
  • Közreműködés a kísérleti- és prototípus minták szerelésében
  • Aktív részvétel a konstrukcióra vonatkozó külső és belső reklamációk (ICM/ICP) kivizsgálásában a termékfelelőssel egyeztetve
  • A termékmódosítások ill. a különleges kivitelű gyártmányok mérése és analízise a felelős konstruktőr irányítása mellett
  • A mérési eredmények alapján javaslattétel a termékek módosítására gyárthatósági-, költségcsökkentési-, biztonsági-, minőségi-, stb. szempontokat figyelembe véve
  • A tesztlabor infrastruktúrájának folyamatos karbantartása és fejlesztési feladatai az éves fejlesztési és beruházási terv alapján
  • Javaslattétel a rövid- és hosszú távú beruházásokra, fejlesztésekre
Elvárások:
  • Felsőfokú mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Széleskörű gyártás-, mérés- és anyagtechnológiai ismeret
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
Előnyök:
  • Elektronikai tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelv társalgási szintű ismerete SAP ismerete
  • NI-LabView ismerete
  • Pneumatikai ismeretek
  • 3D tervező program kezelésében szerzett tapasztalat
  • Átfogó SAP ismeret
Juttatások:
  • Széles körű juttatási csomag az alapbéren felül (Éves teljesítmény prémium, havi Cafetéria, törzsgárda jutalom)
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Sportolási lehetőségek saját fitnesz termünkben
  • Étterem a vállalat területén
  • Fedett parkolási lehetőség
Egyéb információk:
  • Miért érdemes még minket választanod?
  • Változatos, kihívást is tartalmazó feladatokkal várunk
  • Támogató, segítőkész és összetartó csapattagokkal dolgozhatsz együtt nap mint nap
Nyelvtudás:
  • Angol Középfok szóban és írásban
Munkatapasztalat:
  • 1-3 év
Pozíciószint:
  • Beosztott
Elvárt végzettség:
  • Egyetem

Festo