Erdőmérnök, erdészeti tanácsadó

  • Zalaegerszeg, Zala
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Munkakör (FEOR) Erdőmérnök, erdészeti tanácsadó
Gyakorlati idő nincs
Munkakör kiegészítése erdőmérnök
Kapcsolódó nyertes pályázat
Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 0 - 0
Állománycsoport ügyintéző
Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti
Kér közvetítést? Igen
Munkavégzés helye 8900 Zalaegerszeg Mártírok útja 75Egy helyen történő foglalkoztatás
Elvárt iskolai végzettség * főiskola
  • egyetem
Megjegyzés Feladatok:
- éves erdőgazdálkodási tervek készítése
- erdőállományok értékesítése, számbavétele
- tisztítások, gyérítések, bontóvágások és tarvágások kijelölése
- az összes erdőművelési és fahasználati munka szervezése, irányítása, ellenőrzése
- vállalkozók mellett választékolás, hossztolás
- elsődleges faipari alapanyagok (ipari fa, tűzifa) számbavétele mennyiségileg és minőségileg
- faanyag szállításra, fuvarozásra való előkészítése, feladása, szervezése
- a cég által kezelt erdőterületek bővítése, gazdálkodás alá vonása
Elvárások:
- szakirányú végzettség
- "B" kategóriás jogosítvány
- számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet)
Német vagy angol nyelv közép szintű ismerete előny.
Fizetés megegyezés szerint.
Jelentkezéseket csak e-mailben várja a foglalkoztató.
Keresni lehet: Csordás Vivien
Tel.: 92/331-077
E-mailben fényképes önéletrajz küldhető.
E-mail cím: info@nanorb.hu

Virtuális Munkaerőpiac Portál