Tapasztalt fejlesztő - Képfeldolgozás termékcsalád

3DHistech

  • Budapest XIV. ker
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
  • Gyors jelentkezés
BevezetőA 3DHISTECH Kft. vezető vállalat, amely nagy teljesítményű hardver- és szoftvertermékeket fejleszt a digitális patológia számára. Rendszer- és szoftverkínálatunk támogatja a gyorsabb diagnosztizálást, amely a patológiai diagnosztika jövőjének meghatározásával könnyebb gyógyulási folyamatot eredményezhet.KÉPFELDOLGOZÁSI TERMÉKCSOPORTCsapatunk olyan szoftveres megoldásokat kutat és fejleszt, melyek a cégünk szöveti-szkennerei által digitalizált gigapixeles felbontású képeket feldolgozzák és analizálják. A kiértékelés sejtmag-detekciótól a mintázat felismerésen át, konvolúciós neurális hálózatok alkalmazásáig igen sokrétű lehet, a feldolgozás pedig a kliens gépen történő végrehajtástól a dedikált szerveren futó nagy teljesítményű feldolgozásig és adattárolásig terjedhet.TELJES TECHNOLÓGIAI STACK:
  • Python - képfeldolgozási alapkutatás, prototipizálás és fejlesztés
  • C++ - alacsony szintű/sebességkritikus részek, integráció más termékrészekkel
  • C# Desktop UI - megjelenítés (WinForms) és üzleti logika
  • C# Backend (ASP.NET) - szerver oldali kiszolgáló komponensek
  • PostgreSQL/EntityFramework - adatbázis
  • OpenAPI Rest API - modulok közötti kommunikáció
  • Blazor Server - Backend és frontend részek irányítása
Ebből természetesen nem kell mindenhez érteni! :)Feladataid lesznek:
  • Részvétel a termék teljes fejlesztési életciklusában a verzió tervezésétől a piacra bocsájtásáig
  • Részvétel a technológiai irányok kialakításában
  • A fejlesztési folyamatokban való aktív részvétel / irányítás: specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés
  • Kód és termékdokumentáció készítés
  • Code review-kban való aktív részvétel
Akit keresünk:
  • C# legalább 2-3 év VAGY Python legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • .NET keretrendszert ismeri -> .NET Framework és/vagy .NET (Core)
  • C++ ismerete van
  • Alapos képfeldolgozási alapismeretekkel, tapasztalattal rendelkezik
  • Ismeri a klasszikus és gépi tanuláson alapuló megközelítéseket és eszközöket
  • Kreatív ötletei vannak, önállóan és csapatban is jól dolgozik
  • Fenntartható, modularizált kódot tud írni
  • Jó absztrakciós készsége, rendszerszemlélete van
  • Dolgozott már közepes vagy nagyobb méretű rendszeren
  • Mind önállóan, mind csapatban képes sikerrel dolgozni
  • Angolul nem okoz számára gondot a szakmai anyagok megértése
  • Ismer valamely verziókövető rendszert (SVN/Git)
Előnyt jelent a kiválasztás során:
  • Agilis szoftverfejlesztés ismerete (SCRUM)
  • Orvostechnológiai érdeklődés/végzettség
  • Orvosi képfeldolgozásban szerzett tapasztalat
  • Design-patternek ismerete
  • Fejlesztői dokumentáció készítésében való jártasság
  • Backend fejlesztői tapasztalat (ASP.NET)
  • Tudományos/kutatói munkában való részvétel
  • Adatbázis-fejlesztési tapasztalat (pl. Entity Framework, Linq)
  • Visual Studio ismerete
  • API fejlesztésben való tapasztalat
  • CLI C++ programozási nyelv ismeret
  • Fejlesztői csapat szakmai irányításában szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat párhuzamos programozási feladatokban vagy nagy adatmennyiség feldolgozásában
  • Unit-tesztelési tapasztalat
  • Blazor ismerete
  • JIRA, Confluence, Jenkins ismerete
  • OpenCV, Intel IPP, TensorFlow könyvtárak ismerete
  • Szoftveres optimalizációban való jártasság
Amit kínálunk:
  • hibrid munkavégzés (2 nap HO, 3 nap irodában)
  • versenyképes alapbér, plusz széleskörű béren kívüli juttatások (cafeteria, egészségpénztár, ebédtámogatás, célprémium rendszer)
  • mentorprogram, szakmai fejlődési lehetőség
  • innovatív, K+F projektekben való részvétel
  • csendes, nyugodt, befogadó, modern munkakörnyezet
Folyamatosan keresünk szoftverfejlesztőket az alábbi csapatainkba:Ismerj meg minket személyesen!Az állásinterjú nálunk nem vallatás, hanem előremutató beszélgetés, amely során megismerhetjük céljaid, elképzeléseid és bemutatjuk a környezetet, ahol dolgozunk, az eszközöket, amiket fejlesztünk.

3DHistech