Könyvelő gyakornok - Budapest, XIII. kerület

WHC

  • Budapest XIII. ker
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Partnerünk 43 országban kínál vállalati flottamenedzsment és hosszú távú gépjármű lízing szolgáltatásokat. Az autók kiválasztásától a műszaki szolgáltatásokon és a kárrendezésen át az online bejelentésig mindenről gondoskodik Ügyfelei számára.Feladatok
  • Könyvelő csapat napi munkájának támogatása
  • Beérkező számlák ellenőrzése/könyvelése
  • Fizetési felszólítók megválaszolása
  • Riportok készítése és kiküldése ügyfelek részére
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • AR/AP számlázó csapat segítése
Elvárások
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Heti min. 25-30 óra vállalása
  • Analitikus gondolkodás
  • Precíz, monotonitástűrő személyiség
Ajánlatunk
  • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
  • Br. 1874 Ft-os órabér
  • Hosszú távú diákmunka
  • Karrierút - tanulmányok befejeztével főállású pozíció megpályázása

WHC