ÉRTÉKESÍTŐ / KERESKEDELMI MUNKATÁRS

Work4You

  • Budapest VI. ker
  • Teljes munkaidő
  • 23 napja
Nagy múltú magyarországi lámpagyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:ÉRTÉKESÍTŐ / KERESKEDELMI MUNKATÁRSAz álláshoz tartozó elvárások:Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
Udvariasság
Excel felhasználó szintű ismerete
Igényesség magára és környezetére
Társalgási szintű angol nyelvtudásAz állás betöltéséhez előnyt jelent:Kereskedelmi tapasztalat
Lakberendezői ismeretekFőbb feladatok, munkák:Kapcsolattartás ügyfelekkel
Lámpa értékesítés
Árajánlat készítés
Számlák kiállítása
Kapcsolattartás a könyvelővelAmit kínálunk:Fix munkaidő, heti 4 napos munkarend, hétfőtől-csütörtökig
Stabil állás
Családias munkakörnyezet
Fix + jutalékos fizetés
Fejlődési lehetőségMegbízóról:
Nagy múltú Magyarországi lámpagyártó cég, több, mint 700 kézzel készült termékkel, saját modern üzemmel, keres Budapesti bemutatótermébe, értékesítő, eladó kollégát, akinek fontos, hogy szép és értékálló termékekkel foglalkozzon. Akinél előnyt élvez a minőség a mennyiséggel szemben, és számára az ügyfél az első.Munkaidő:
Hétfő-csütörtök 9-17Munkavégzés helye1062 Budapest Bajza utca 62

Work4You