Könyvelő - 1. kerület - 3 home office / hét

Grafton

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
  • Gyors jelentkezés
PozícióleírásSkandináv tulajdonú, ingatlanszektorban és kereskedelemben működő cég lelkes és jó kedélyű könyvelési csapata keres KÖNYVELŐ munkatársat, aki az alábbi feladatokban bontakozhatnak ki:A kereskedelmi cégben:
  • főként vegyes tételek könyvelése, havi zárások támogatása
Az ingatlanos cégben:
  • egy irodaház teljeskörű könyvelése
  • vevői számlák és szállítói számlák könyvelése
  • banki és pénztári tranzakciók könyvelése
  • vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése, kezelése
  • teljes körű számlázási feladatok ellátása
  • banki utalások kezelése
  • főkönyvi egyeztetési feladatok ellátása
  • MNB, KSH statisztikák készítése
  • adóbevallások készítése
  • beszámolókészítés a főkönyvelő támogatásával
  • auditokban részvétel
KÖVETELMÉNYEK
  • könyvelői képesítés (mérlegképes végzettség vagy gazdasági diploma)
  • 3 év teljeskörű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • alapszintű angol nyelvismeret (néha írásban kell használni, esetleg emaileket elolvasni)
  • precíz és pontos munkavégzés, csapatmunka
  • Kulcs Soft ismeret előny
ELŐNYÖK
  • heti 3 home office
  • skandináv cégkultúra
  • családias méretű iroda, összetartó csapat
  • rugalmas reggeli munkakezdés
  • csapatépítők
  • fejlődési lehetőség
EGYÉB MEGJEGYZÉSAz állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=Referenciaszám: 103-8-43978/IN

Grafton