CNC gépkezelő_Budapest

Trenkwalder Group

  • Budapest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • CNC gépek kezelése, felügyelete
  • A megmunkáló gépek alapanyaggal történő ellátása, a munkadarabok folyamatos cseréje
  • Korrekciózások elvégzése
  • A gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása
  • Alkatrészek mérése kézi eszközökkel
  • CNC gépkezelői végzettség vagy tapasztalat
  • Fémipari tapasztalat
  • Tolóméről és mikromérő használatának ismerete
  • Kimagasló alapbér
  • 40%-os műszakpótlék
  • 10%-os havi teljesítménybónusz
  • Félévente minőségbónusz 10% - feltételek teljesülése esetén
  • 13. havi telephelyi bónusz
  • Kimagasló cafetéria havonta
  • Utazási támogatás
  • Csoportos életbiztosítás
  • UNION magánegészségbiztosítás
  • Munkaruha biztosítása és tisztítása
  • Munkatársi ajánlási program
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Új, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés
  • Céges autóbuszok a következő településekről: Pásztó, Apc, Zagyvaszántó, Selyp, Lőrinci, Hatvan
  • Szálláslehetőség

Trenkwalder Group

Hasonló állások

  • CNC gépbeállító / gépkezelő

    Viapan Dologidő

    • Budapest
    CNC gépbeállító/gépkezelő Budapest X. kerület Rendelkezel CNC végzetséggel? Dolgoztál már Siemens vagy FANUC vezérlésű gépen?Csőidomok, csőszerelvények legyártásához keressük H…
    • 7 napja
  • CNC gépkezelő

    Knorr-Bremse

    • Budapest
    Tudtad, hogy a Knorr-Bremse-nél több mint 9000 négyzetméternyi területén helyezkedik el a forgácsolási gépparkunk? Ezen a hatalmas területen több mint 60 CNC gépünk biztosítja a sz…
    • 2 napja
  • CNC gépkezelő

    WHC

    • Budapest XV. ker
    Budapest XV. kerületébe keresünk CNC gépkezelőket! Feladatok Turbina lapátgyártás CNC gépeken Beállított gépek önálló kezelése Munkadarabok cseréje Korrekciózások elvégése …
    • 2 hónapja