VARRÓ / VARRÓNŐ

Work4You

  • Mór, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 25 napja
Győri székhelyű autóipari beszállító cég megbízásából móri gyárába, hosszú távú munkavégzésre munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:VARRÓ / VARRÓNŐAz álláshoz tartozó elvárások:8 általános iskolai végzettség
2 műszakos munkarend vállalása
Ipari varrógépen szerzett tapasztalatAz állás betöltéséhez előnyt jelent:Szakirányú szakképesítés és autóiparban szerzett tapasztalatFőbb feladatok, munkák:Üléshuzatok varrása ipai varrógépenAmit kínálunk:Hosszú távú munkalehetőség
Betanulás lehetősége
Extra juttatások (darabbéres ösztönző, jelenléthez kötött ösztönző)
Modern, klimatizált munkakörnyezet
Családias légkör
6 hónap után önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásBérezés:
Végzettség és szakmai tapasztalat alapján, megegyezés szerintBuszjárat az alábbi 6 útvonalakon:
I. Mór
II. Veszprémvarsány, Bakonyszentkirály, Csesznek, Dudar, Bakonycsernye
III. Ősi, Várpalota, Inota, Székesfehérvár, Kincsesbánya, Fehérvárcsurgó
IV. Pusztavám, Bokod, Oroszlány
V. Aka, Ászár, Kisbér, Bakonysárkány, Felsődobos
VI. Bodajk, Csákberény, Söréd, CsókakőMunkavégzés helyeMór

Work4You