Betanított címkéző, csomagoló

Viapan Dologidő

  • Zala, Somogy
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
Magyarország egyik legnagyobb drogérialánca keres munkavállalókat címkéző, csomagoló álláskörbe!A munkavégzés helye: LetenyeIngyenes buszjárat Zala és Somogy megyében több útvonalon (Zalaegerszegről, Nagykanizsáról, Lentiből, Barcsról, Csurgóról, Nagyatádról)Erre a munkára várjuk a jelentkezésed:Letenyei partnerünknél számítunk a munkádra, a feladatod pedig termékekcímkézése és csomagolásalesz.Mindkét munkafolyamat könnyedén elsajátítható, és még könnyebben végre hajtható. Nyolc órás munkaidőben, jelenleg két műszakban. Nem tudjuk megígérni, hogy mindig ugyanabba a műszakba kell majd menned, de azt garantáljuk, hogy mindig jut majd elég időd a pihenésre. Ha alkalmi munkát szeretnél vagy jól jönne egy kis plusz pénz, ezt neked találták ki!Várjuk a jelentkezésed, ha legalább 8 általános végzettséged van!Munkádat ezzel háláljuk meg:bérezés műszaktól függően: Délelőtt: 1452Ft/óra, Délután: 1551Ft/óra!
bérkifizetés havonta 2 alkalommal
alkalmi vagy akár hosszú távú munkalehetőség hétköznap és szombatonként
minőségi, kulturált munkakörnyezet
választható délelőttös vagy délutáni műszak
ingyenes buszjárat Zala és Somogy megyében több útvonalon (Zalaegerszegről, Nagykanizsáról, Lentiből, Barcsról, Csurgóról, Nagyatádról)
korrekt, megbízható álláslehetőség

CV Online

Hasonló állások

  • Betanított címkéző, csomagoló

    Viapan Dologidő

    • Zalaegerszeg, Zala
    Magyarország egyik legnagyobb drogérialánca keres munkavállalókat címkéző, csomagoló álláskörbe! A munkavégzés helye: Letenye Ingyenes buszjárat Zala és Somogy megyében több út…
    • 18 napja
  • Élelmiszeripari csomagoló

    Viapan Dologidő

    • Zalaegerszeg, Zala
    Élelmiszeripari partnerünk keres csomagoló munkakörbe nyugdíjas munkavállalókat! Feladatok: - baromfi termékek szortírozása és csomagolása Elvárások: - hidegtűrés (+12 fok)…
    • 22 napja
  • betanított munka

    • Nagykanizsa, Zala
    Ausztriai betanított munkák! Netto 1800 euro+ szállás ingyenesen! Tirol tartományba ( Kirbichl, Hochfilzen, Bad Gasten, Klagenfurt) élelmiszeripari cégekhez keresünk A2-B1 nyelvt…
    • 2 hónapja