Technical Expert - fermentation,destillation

Hays

  • Tolna
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Az Ön új cégeTechnológiai szakértő pozíció nyitott jól ismert nemzetközi, bioüzemanyag gyártásával foglalkozó partnerünk csapatában Tolna megyében.Az Ön új pozíciója:Az adott technológiai terület kulcsembereként:A vállalat üzemében a technológiai folyamatok (pl. fermentáció, desztilláció, biogáz) folyamatos fejlesztése – műszaki szabványok, tervezési paraméterek, folyamatspecifikációk elkészítése, ellenőrzése
gyártási hatékonyság növelése, selejt és költségcsökkentési projektek kezdeményezése
termelési adatok elemzése és javító intézkedések meghozatala
EHS és egyéb speciális, munkahelyi előírások betartatása
gépbeszerzések intézése, gépspecifikációk módosítása szükség eseténMire van szüksége a sikerhez?mérnöki végzettség ezekről a területekről: biomérnök, vegyészmérnök, biokémikus
desztillációs, fermentációs vagy biogáz technológiában és kifejezetten gyártási (nem labor) környezetben szerzett tapasztalat
folyékony angol nyelvtudás
analitikus, műszaki gondolkodásmódMire számíthat partnerünktől?versenyképes jövedelem
béren kívüli juttatások: céges autó, bónuszok, egészségbiztosítás
stabil munkaadó: folyamatosan bővülő gyártás és termékportfólió
modern, multinacionális munkakörnyezet
fenntartható termékeket gyártó, környezettudatos vállalat

CV Online

Hasonló állások

  • Quality engineer

    Losberger De Boer

    • Szekszárd, Tolna
    The Q-Engineer becomes part of the operational department, where she/he participates in teamwork in both the Quality Assurance (Suppliers, Production, Finished Goods) and Quality S…
    • 8 napja