Gépész Karbantartó ( Géplakatos/ Hegesztő/ Csőszer

  • Visonta, Heves
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Feladatok
  • Gépészeti berendezések ellenőrzése, karbantartása
  • Tervszerű karbantartási feladatok elvégzése
  • Üzemzavarok kezelése, hibaelhárítása
  • Forgó gépek (szivattyúk, ventillátorok), szálllítóberendezések (rédlerek, csigák, elevátorok) javítása, hibaelhárítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a karbantartási és a termelési terület szakembereivel
  • Csőhegesztési, csőszerelési feladatok
  • AWI, CO hegesztési feladatok
  • Gépelemek és gépszerkezetek szerelése ( cseréje, javítása, karbantartása, beállítása )
Elvárások
  • Szakirányú végzettség (gépszerelő/ karbantartó/ géplakatos/ csőszerelő)
  • Karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Hegesztő képesítés
  • Hegesztési tapasztalat: AWI, CO
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Önállóság és terhelhetőség
  • Folyamatos műszak vállalása
Előny
  • Forgógépek javításában szerzett tapasztalat
  • Technikusi végzettség
  • Műszaki rajz olvasás
  • Emelőgép kezelői bizonyítvány
  • SAP ismeret
Amit ajánlunk
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítmény alapú mozgóbér
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, bejárási támogatás, privát egészségbiztosítás)

Viresol