Call center munkatárs - Anantara New York Palace Hotel Budapest

Eventrend

  • Budapest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
A belvárosban található 5*-os Anantara New York Palace Hotel Budapest kollégát keres
szobaszerviz munkaterületre
CALL CENTER munkatárs
pozícióba!Hol találsz minket?
Budapest, 1073. Erzsébet körút 9-11.
Mit ajánlunk számodra, ha csatlakozol hozzánk?
nettó 300 000 Ft-os fizetést
egyéb juttatások: GRI bonus 30.000 FT/ Hó, vendég általi néven szólítás 10.000 Ft/ esemény – pl. 1 hónap alatt 5 alkalommal akkor 50.000 huf, belső audit során 95% - ot meghaladó audit 10.000 huf jutalom / audit , LQA audit bonus, cash tip
személyzeti étkezést és munkaruhát
havi 180 óra munkavégzést, korrekt beosztást
akár részmunkaidőben is dolgozhatsz!
bejelentett munkakört (szabadságolás a törvényi keretek szerint)
elegáns, korszerű munkahelyi környezetet az Anantara és a Leading Hotels of the World Standardjai alapján
folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőséget
előrelépési lehetőséget cégcsoporton belül
70% -os dolgozói kedvezményt az Eventrend Group egységeiben
Mire lesz szükséged ebben a munkakörben?
magabiztos, folyékony angol nyelvtudásra
jó kommunikációs készségre
vendégközpontú szemléletmódra
étlap-itallap tökéletes ismeretére
up-selling rendszer ismeretére és használatára
Mik lesznek a feladataid?
rendelések felvétele, a vendéghívások kezelése
a legmagasabb szintű vendégkiszolgálás, a vendégelégedettségi szint emelése érdekében
Jó, ha tudod:
a pozícióra fiatal akár pályakezdő, vagy főiskolán- egyetemen tanuló diákok is jelentkezhetnek
részmunkaidőben angolul jól beszélő, motivált, dolgozni szerető nyugdíjas kollégák, tanárok jelentkezését is várjukAz Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátás, üzemeltetés és rendezvényszervezés területén. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínál munkatársainkszámára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.BeLive Events [https://beliveevents.hu/] I Bistro na Snezce [https://www.facebook.com/bistronasnezce/] I Bagolyvár Étterem [https://bagolyvar.com/] I British Petrol catering szolgáltató I Centrál Kávéház [https://centralgrandcafe.hu/] I Csillagkert Rendezvényközpont [https://csillagkertbudapest.hu/] I Cziniel Cukrászda [https://czinielcukraszda.hu/] I Duna Aréna catering szolgáltató I Evezős Sörkert [https://www.evezossorkert.hu/] I Fakanál Étterem és Bisztró [https://www.fakanaletterem.hu/] I Főőrség és Lovarda catering szolgáltató /Royal Guard Café [https://foorseg.hu/] , Royal Guard Event/I Gála Eseményszervező [http://www.gala.hu/] I Groupama Aréna catering szolgáltató /Gólvonal Bisztró [https://www.golvonalbisztro.hu/] , Stadion Event [http://stadionevent.hu/] / I Gundel Étterem [https://gundel.hu/] I Hajós Alfréd uszoda catering szolgáltató I High Spirits Bár I Magyar Tudományos Akadémia catering szolgáltató /Akadémia Klub [https://www.akademiaklub.hu/] , Akadémia Catering/ I Müpa catering szolgáltató /Bohém Étterem [https://bohemrestaurant.hu/] , P’art Kávéház és Bisztró [https://partkavehaz.hu/] , Jazz Event [https://jazzevent.hu/] / I Anantara New York Palace Hotel F&B szolgáltató /New York Kávéház [https://newyorkcafe.hu/] , White Salon Étterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp László Budapest Sportaréna catering szolgáltató /Magna Catering [https://magnacatering.hu/] / I Parlament Café [https://parlamentkavezo.hu/] I Sensation Event & Congress [http://sensationevent.hu/] I Setup Event [https://www.set-up.hu/] I Séf Asztala [https://www.facebook.com/sefasztala/] I Spoon The Boat Restaurant [https://spoonboat.hu/] I Symbol Budapest [https://www.symbolbudapest.hu/] I Touche Event [https://touche.hu/] I Városligeti Műjégpálya catering szolgáltató /Városliget Café & Restaurant [https://www.varosligetcafe.hu/] , Tóterasz [https://www.toterasz.hu/] /
[https://www.zichypark-hotel.hu/]

Eventrend

Hasonló állások

  • Call Center munkatárs

    Reed

    • Budapest
    Call Center munkatárs pozícióba keresünk munkatársat ügyfelünk részére, a II. kerületbe! Ha szeretnél tapasztalatot gyűjteni az ország egyik legnagyobb hazai szolgáltatójánál, a…
    • 29 napja
  • Call Center munkatárs

    Reed

    • Budapest
    Call Center munkatárs pozícióba keresünk munkatársat ügyfelünk részére, a II. kerületbe! Ha szeretnél tapasztalatot gyűjteni az ország egyik legnagyobb hazai szolgáltatójánál, …
    • 18 órája
  • Call center munkatárs megváltozott munkaképességű

    Work Force

    • Budapest
    Rövid leírás A több mint 20 éves múltra visszatekintő Work Force Kft. CALL CENTERÉBE keressük MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ telefonos operátor kollégánkat BUDAPESTRE. Milyen fela…
    • 30 napja